Новини

Новини

Банк Форум через суд стягує борги з компаній групи "Контініум"

Банк Форум через суд стягує борги з компаній групи "Контініум"

www.news-ua.com

Банк Форум через суд стягує борги з компаній групи "Контініум"

Вівторок, 17 квітня 2012, 14:17

Господарський суд Волинської області розпочав розгляд справ за позовами ПАТ «Банк Форум» до групи компаній «Континіум» про стягнення заборгованостей за кредитами, виданих банком цій групі. Судові ухвали опубліковані в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

ПАТ «Банк Форум» намагається стягнути з групи компаній «Континіум» заборгованості за кількома кредитними договорами, які були укладені з ТОВ «Нафто-Кредит Інвест» та з ТОВ «Торговий дім «Континіум-Галичина» на загальну суму близько 40 млн дол. Судячи з текстів ухвал судів, слухання відкладаються через неявку на засідання представників відповідачів.

Юридична фірма «Ілляшев і Партнери», яка представляє інтереси Банку Форум у суді, повідомила, що по неповернених кредитах планується подати близько тридцяти позовів до різних боржників на загальну суму понад 60 млн дол.

За версією НБУ, ПАТ «Банк Форум» знаходиться на 20 місці серед українських банків, найбільшим його акціонером з 2008 року є німецький Commerzbank.

Співвласником групи компаній «Континіум» є заступник голови Народної партії України Ігор Єремєєв (лідер партії – спікер ВР України Володимир Литвин). Багато років з Ігорем Єремєєвим і компанією "Контініум" співпрацює почесний президент Фк "Карпати" Петро Димінський.  

Джерело: РБК-Україна

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.