Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

театр ім. Лесі Українки

П'ятниця, 3 березня 2017, 14:07

Театр Лесі Українки у Львові отримає землю, на якій стоїть

театр ім. Лесі Українки

Йдеться про ділянку на вул. Городоцькій, 36.

Сьогодні на сесії Львівської міської ради депутати надали Львівському драматичному театру ім. Лесі Українки дозвіл земельну ділянку на вул. Городоцькій, 36. Це рішення підтримали 48 депутатів.

Йдеться про надання театру ділянки площею 0,2369 га на вул. Городоцькій, 36, що раніше належала драматичному театру Західного оперативного командування.

"Наразі межі земельної ділянки на вул.Городоцькій, 36 не сформовані, тому передати цю ділянку у постійне користування можливо лише шляхом відведення, перший етап якого полягає у наданні органом місцевого самоврядування дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки", – йдеться в ухвалі.

Нагадаємо, на початку лютого Львівська облдержадміністрація звернулася до Мінкульту щодо надання статусу "академічний" Львівському драматичному театру ім. Лесі Українки.

Зазначимо, театр ім. Лесі Українки був створений в 1931 році як перший Всеукраїнський театр Червоної Армії. У 2011 театр перейменовано на Львівський драматичний театр імені Лесі Українки, його художнім керівником театру став відомий драматург та режисер Павло Ар’є.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.