Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

Сихів

Понеділок, 24 квітня 2017, 16:30

Частина Сихова залишиться без тепла та гарячої води

Сихів

25 квітня «Львівтеплоенерго» ремонтуватиме трубопроводи на вул. Коломийській у Львові.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Зокрема, ЛМКП «Львівтеплоенерго» розпочинає роботи з переврізки магістрального трубопроводу діаметром 600 мм на вул. Коломийській, відтак на час проведення робіт призупинять подачу тепла і гарячої води до будинків, які отримують теплопостачання від ЦТП №15-22.

У зв’язку з цим буде призупинено подачу тепла і гарячої води до будинків в районі вул. Трильовського, Вернадського, Антонича, Драгана, Скрипника, Освицької, Коломийської та пр. Червоної Калини – всього 149 будинків.

«Ще минулого року ми розпочало роботи по заміні магістральної теплової мережі на перехресні пр. Червоної Калини,97 – вул. Коломийська,1. Ця мережа була збудована у 1982 році. За останні шість років тут відбулося 24 пориви на трубопроводах. Тому було прийнято рішення розробити проект із заміни цього відрізку магістральної теплової мережі. За цінами 2014 року вартість робіт по заміні 1575 м.п. трубопроводу попередньо ізольованими трубами діаметром 630/810 мм становить 16,3 млн грн», – наголосили у ЛМКП «Львівтеплоенерго».

Усі роботи, що пов’язані з гідравлічними випробуваннями мереж, планується завершити до 7 червня.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.