Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Академія лідерства

Фото УАЛ

Прес-реліз,   Вівторок, 30 травня 2017, 16:43

Українська Академія Лідерства провела експедицію у країни ЄС

Академія лідерства

Студенти Української Академії Лідерства з 11 по 18 травня відвідали сім країн Європи. 

Про це повідомили організатори експедиції.

Вони наголосили, що це наймасштабніша за роки незалежності України місія культурної дипломатії до країн ЄС. 250 учасників представляли всі області країни, а також АР Крим. Амбітну мету – підвищити обізнаність мешканців Євросоюзу про Україну як державу, що проводить реформи і змінюється, – вдалося виконати повністю. Подія приурочена до 25-річчя встановлення дипломатичних стосунків із ЄС, охопила сім країн: Бельгію, Нідерланди, Францію, Німеччину, Швейцарію, Польщу, Австрію.  

«Експедиції на зразок цієї, на мою думку, – чудовий приклад того, як Україна може розповідати про себе. Важко уявити кращих дипломатів для країни, ніж ці яскраві молоді люди. Для нас, у той же час, приємно, що наша країна опиняється на їхньому радарі, – зазначив Люк Якобс, Надзвичайний і Повноважний посол Бельгії в Україні. – Ця співпраця вигідна для обох країн».

За тиждень студенти  Української Академії Лідерства подолали понад 25 тисяч кілометрів, відвідали 22 міста і провели 100 зустрічей із представниками європейських, національних та муніципальних інституцій, активістами громадського сектору, експертами, релігійними і культурними діячами. Паралельно учасники спілкувалися зі звичайними мешканцями європейських міст. За цей час вдалося заприятелювати з понад 25 тисячами європейців.

Львівський осередок Української Академії Лідерства відвідав Євроінституції в Брюсселі, а також сфокусувався на дослідженні Королівства Нідерландів. Студенти відвідали Дім Анни Франк, де дізнавалися історію Голокосту та навчання прав людини у світі, TQ – великий технологічний центр стартапів у Амстердамі та музей Амстердама. Учасники експедиції зустрілися з молодіжною делегаткою до ООН від Нідерландів Сахар Афзал, депутатами партії D66, яка підтримала Україну під час референдуму 2016 року, поспілкувалися з членами Сенату та Парламенту та представниками НДО в Гаазі, побували на лекції Рута Венховена, професора Еразмус Університету в Роттердамі та відвідали інтерактивний музеї людського тіла CORPUS у Лейдені. Додому мандрівники поверталися через Берлін, де мали зустріч з референтом Ukraine Task Forse Group у Міністерстві закордонних справ Німеччини Крістофером Фуксом та представниками офісу організації Youth of European Nationalities.

«В Україні протягом останніх двох років прокинулося нове покоління. Це покоління українців, сповнене енергії, відповідальності та дії. Покоління, яке плекає довіру одне до одного, жертовність не лише на рівні сентименту, а й на рівні відповідальної та усвідомленої волі, щоб перетворити свою країну на простір свободи та гідності. Це покоління українців, які разом мріють про сильну і заможну Україну. Ми повинні дати цій генерації інструменти, які допоможуть реалізувати їхні мрії», – переконаний керівник Української Академії Лідерства Роман Тичківський.

Меседж про те, що Україна є відкритою для світу, що Україна змінюється, а нове покоління готове взятися за цей "капітальний ремонт", – на Заході почули. Адже Євросоюзу потрібно мати впевненість, що майбутні українські лідери поділяють з європейцями спільні цінності, стануть передбачуваними партнерами, готовими змінюватися: і у дрібницях, і в головному.

«Наша мета – зробити так, щоб цінності, навколо яких ми об’єднуємося, ставали щоденними інструментами прийняття рішень. У полі суперечностей, які існують в Україні, саме цінності можуть нас об’єднати. Ми хочемо, щоб українство ставало сильнішим, щоб ми приносили більше користі людству.  Насправді можемо робити значно більше цікавого і корисного», – додав Роман Тичківський.

«Академія лідерства – один із наших перших проектів. Ми хочемо допомогти цим студентам розвиватися і стати лідерами країни у майбутньому. Ми маємо віру в цю молодь і підтримуємо їх у всіх їхніх активних діях», – зазначила Ярослава Джонсон, президент і головний виконавчий директор Western NIS Enterprise Fund, Голова Наглядової Ради Української Академії Лідерства. 

Головним партнером УАЛ Експедиції до ЄС виступив Western NIS Enterprise Fund. Партнерами експедиції виступили Кабінет Міністрів України та галузеві міністерства – з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, закордонних справ, освіти і науки, економіки і торгівлі,  посольства Королівства Бельгії, Франції, Королівства Нідерландів, Федеративної Республіки Німеччини в Україні, представництво Євросоюзу в Україні, «Реанімаційний пакет реформ», агрохолдинг «Астарта» й інші, хто підтримали масштабний проект молодих українських лідерів.

Нагадаємо, торік у серпні у Львові провели Міжнародну академія лідерства, у якій взяло участь понад 30 студентів та аспірантів з десяти країн Європи.

 

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.