Новини

Культура

Оскар

Оскар

v.img.com.ua

П'ятниця, 18 серпня 2017, 10:29532

Львівського режисера запросили до всеукраїнського відбору на премію "Оскар"

Український оскарівський комітет запросив Тараса Химича до національного відбору на найпрестижнішу кінопремію за фільм "Жива".

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Український оскарівський комітет звернувся до львівського режисера, кліпмейкера Тараса Химича з пропозицією взяти участь у всеукраїнському відборі на висування вітчизняного фільму на ювілейну 90-ту премію "Оскар" Американської академії кінематографічних мистецтв і наук у категорії "Найкращий фільм іноземною мовою".

"Для мене це була велика несподіванка. Приємно, що мою роботу так оцінюють. Фільм "Жива" – це мій перший художній фільм і його я знімав протягом трьох років. Було затрачено багато, але цей досвід і зустріч з прототипом головної героїні змінив моє життя. Мене зачепила Анна Попович, особливо людська сторона цієї історії, не мілітарна, не політична, не протистояння, а така проста жіноча історія, яка дуже несподівано розвивається і здається, що таке не може бути. Я слухав її протягом двох років і відчув, що це треба знімати, бо таке не могло бути, але воно все ж було. Я не знаю чи пройду відбір, але вже сама увага до моєї роботи для мене багато що означає", – розповів режисер Тарас Химич.

За його словами, наразі це перший випадок в історії незалежної України, щоб режисер із Західної України зі своїм фільмом брав участь у відборі на "Оскара".

"За умовами Американської кіноакадемії лише один фільм від країни має право змагатись, щоб увійти у фінальний відбір. Ми віримо та сподіваємось, що цьогоріч Україну у Штатах представлятиме фільм "ЖИВА", – додав Тарас Химич.

Зазначимо, Тарас Химич та його команда Invert Pictures зараз знімає бойовик на історичну тематику на основі історії Данила Романовича (Галицького) під назвою "Король Данило".

Долучитися до знімального процесу може кожен, внісши добровільний грошовий внесок на платформі www.na-starte.com.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація:
-->