Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

Високий замок

Високий замок

Вівторок, 12 грудня 2017, 12:45

У Львові побудують канатну дорогу: вартість проекту становить 10 млн євро

За допомогою канатної дороги львів’яни та туристи зможуть побачити місто з висоти пташиного польоту.

Про це повідомив кореспондент Варіантів

Вчора, 11 грудня, у Львівській міській раді відбулося громадське слухання на якому узгоджували та враховували інтереси громади щодо представленого детального плану побудови підвісної дороги на Високий замок, замовником якої є управління архітектури та урбаністики міськради.

Вулиці, де будуть побудовані станції відправки-прибуття та над якими проходитиме канатка, це: М. Кривоноса, Опришківська, Б. Хмельницького, Пильникарська, Ужгородська, Замкова, Піша, Насипна, Підвальна та В. Винниченка.

Територія, яка охоплена проектом, займає 78,53 га, але, враховуючи прилеглу територію та окремі містобудівні ділянки, разом становить 107 га.

У міськраді наголосили, що головною метою зведення фунікулера є те, щоб люди з обмеженими можливостями могли без будь-чиєї допомоги дібратися до верхівки Високо Замку та побачити місто таким, яким його бачать мільйони людей. А також, щоб можна було легко і швидко, без заторів, пересуватися Старим містом.

Як зазначив головний архітектор проекту Ігор Кузьмак, багато архітекторів та істориків дали позитивні рекомендації щодо проекту.

«Запланований проект коштуватиме не більше 10 мільйонів євро і реалізовуватиметься він за інвестиційні кошти, а не за рахунок міського бюджету», – наголосив Ігор Кузьмак.

«Якщо будувати цю канатну дорогу, то вона має до чогось вести. Треба, щоб туристи, які приїжджають до Львова, бачили стіну висотою в 6 метрів з бійницями, з накриттям, з галереєю, бачили наскільки це було красиво, цікаво, потужно. Її просто треба відновити. На це було виділено цього року 6 мільйонів гривень, де вони?», – прокоментував представник обласної люстраційної ради Олександр Василюк.

Зауважимо, що до 15 грудня є можливість подати письмові пропозиції та зауваження через центр надання адміністративних послуг.

Нагадаємо, будівництво канатної дороги у парку «Високий замок» львівські депутати затвердили наприкінці 2016 року. А у вересні цього року у Львові розробили частину проекту із будівництва канатної дороги.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.