Новини

Політика

Віктор Андрощук (крайній праворуч)

Віктор Андрощук (крайній праворуч)

прес-служба ЛОДА

Понеділок, 17 вересня 2018, 16:121012

Львівським бронетанковим заводом керуватиме Андрощук

"Укроборонпром" знайшов заміну директору, якого звільнили через підозру в корупції.

Про призначення нового директора Львівського бронетанкового заводу сьогодні повідомила прес-служба Державного концерну "Укроборонпром". Ним став Віктор Андрощук. Відповідний наказ підписав Генеральний директор ДК "Укроборонпром" Павло Букін.

Андрощук приступив до обов’язків сьогодні. Йому поставлено завдання збільшити виробничі потужності підприємства, освоїти ремонт і модернізацію нових зразків бронетехніки, підвищити зарплати працівникам заводу. Серед визначених пріоритетів – своєчасне та якісне виконання Державного оборонного замовлення.

Кадровий військовий (танкіст) Віктор Андрощук працює на "Львівському бронетанковому заводі" на різних посадах із 2001 року. Раніше він був тут головним механіком, головним інженером та виконуючим обов’язки директора.

Нагадаємо, що попереднього директора ДП "Львівський бронетанковий завод" Романа Тимківа звільнили з посади 28 серпня.

Його відсторонили у 2017 році після того, як НАБУ затримало керівництво заводу за підозрою у корупційних діях. Роман Тимків заперечив звинувачення НАБУ щодо розкрадання державних коштів.

У червні цього року Міноборони України виграло у судовій справі проти Львівського бронетанкового заводу. У липні справу скерували до суду, – Тимківа можуть позбавити волі на 12 років з втратою права обіймати відповідні посади та з конфіскацією майна.

Додамо, що наприкінці серпня частина колективу бронетанкового заводу не допускала  повернення Тимківа до виконання обо'язків.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: