Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко

Прес-реліз,   Четвер, 27 грудня 2018, 16:11

Тимошенко створить умови для українського економічного дива – Крулько

Нова влада на чолі з Юлією Тимошенко відновить довіру західних партнерів і створить умови для українського економічного дива.

Таке переконання висловив заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько під час політичного ток-шок «Український формат» на телеканалі NewsOne.

На його думку, зміна влади – єдиний шанс для економічного стрибка України, адже за нинішньої влади країна котиться у прірву. У нас процвітає корупція, а влада оббирає український народ, заробляючи на війні та вигадуючи різні газові та енергетичні схеми.

«Західні партнери не списують нам борги, а іноземні інвестори не вкладають гроші в Україну, бо не вірять нинішній владі. Це ще одна причина, чому нам треба міняти владу», – додав Іван Крулько.

Політик переконаний: перше, що нам треба зробити, – відновити довіру наших західних партнерів. Також треба домовлятися з ними щодо зовнішнього боргу, адже умови угоди про реструктуризацію боргу, яку підписала міністр фінансів Наталія Яресько, запрограмували країну на неуспіх. За угодою, при зростанні ВВП понад 3% нам треба віддавати 15% від заробленого, а понад 4% – 40%, нагадав він.

«Нам треба зростати на 9-12% на рік, а не 3%, і переходити до інноваційної моделі економіки, як це пропонує Юлія Тимошенко», – резюмував заступник Голови партії «Батьківщина».

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.