Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

прибирання міста

прибирання міста

П'ятниця, 25 січня 2019, 09:44

На вулиці Львова виїхало 78 одиниць снігоприбиральної техніки

Сьогодні зранку у місті працювали 32 піскорозкидувачі, які використали 556 куб.м піскосуміші.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Станом сьогодні на ранок до прибирання міста залучили 78 одиниць техніки, а для посипання тротуарів і доріг комунальники використали 556 куб.м піскосуміші, 1,5 тонни солі, 8 тонн реагенту.

Зокрема, у Галицькому районі працювало 5 піскорозкидувачів, 3 підмітальні машини, 1 навантажувач і 3 трактори; у Франківському районі – 4 підмітальні машини, 5 піскорозкидувачів і 3 трактори; у Залізничному районі – 2 грейдери, 1 підмітальна машина, 6 піскорозкидувачів, 1 навантажувач і 5 тракторів; у Шевченківському районі – 7 піскорозкидувачів, 3 трактори і 1 навантажувач; у Личаківському районі – 4 підмітальні машини, 5 піскорозкидувачів, 1 навантажувач і 5 тракторів; у Сихівському районі – 2 підмітальні машини, 4 піскорозкидувачі, 1 навантажувач і 6 тракторів.

Також у черговому режимі працювало ще 64 одиниці техніки.

Нагадаємо, у Галицькому районі Львова застосовують нові реагенти, пішуфіт і кальцій хлорид, на які витратили на 4 млн грн тендерних коштів.  

Додамо, Галицька РА витратить 28 млн грн на прибирання вулиць району у 2019 році, а вулиці на Сихові продовжать посипати піскосумішшю. Крім цього, Шевченківська РА замовила протиожеледні реагенти та технічну сіль за 3,1 млн грн.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.