Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Вадим Ноздря

Вадим Ноздря

Фб Вадима Ноздрі

Понеділок, 4 лютого 2019, 17:41

Ноздря крутить носом над гумном Синютки

ЛКП "Зелене місто"не подобається жодна ділянка від ЛОДА для будівництва сміттєпереробного заводу.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

ЛКП "Зелене місто" стверджує, що жодна із 17-ти ділянок, які Львівська ОДА надавала Львову для будівництва сміттєпереробного заводу, не підходить для такої діяльності.

"Лише чотири ділянки з 17-ти відповідають хоча б критерію загальної площі, і лише 3 з них відносяться до земель державної власності. Серед запропонованих ділянок, наприклад, є землі комунальної власності Стрийської міської ради, на яких розташований діючий полігон ТПВ. Середня площа інших ділянок складає 3,35 га при необхідних 10 га для розташування комплексу і 30 га для розташування полігону" – заявив директор ЛКП "Зелене місто" Вадим Ноздря.

Нагадаємо, на початку грудня 2018 року виконком Львівської міськради затвердив нові містобудівні умови та обмеження для будівництва сміттєпереробного заводу на Пластовій, 13.

Ще у квітні 2018 ро43 депутати погодили отримання кредиту від Європейськго банку реконструкції та розвитку у 25 мільйонів євро, а вже у червні ЄБРР оголосив тендер на будівництво сміттєпереробного заводу. За його результатами обрали перших 12 компаній-конкурентів.

Також нещодавно ЄБРР оголосив перелік компаній, яких відібрали для другого етапу тендеру будівництва у Львові сміттєпереробного заводу. Зокрема, претендентами на будівництво заводу у Львові стали 7 компаній: Control Process S.A. (Польща), Eggersmann Anlagenbau GMBH (Німеччина), Helector S.A. (Греція), консорціум MUT (Австрія) та Dogusan (Туреччина) та консорціум WTT (Нідерланди) та Axis (Литва).

Додамо, на громадському слуханні щодо будівництва сміттєпереробного заводу, яке відбулося у липні минулого року, львів'яни знову виступили проти будівництва заводу на вул. Пластовій. Однак у вересні того ж року львівські депутати не підтримали петицію про заборону будівництва заводу та пошуки для цього нової земельної ділянки. Тоді ж міський голова Львова прокоментував соціальну напругу, що виникла через планами будівництва львівського сміттєпереробного заводу.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.