Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

вивезення сміття

вивезення сміття

П'ятниця, 8 лютого 2019, 16:54

Дрогобич вкотре не може знайти перевізника для вивезення сміття з міста

КП "Комбінат міського господарства" Дрогобицької міськради вдруге скасував закупівлю на вивезення сміття з міста через брак учасників.

КП "Комбінат міського господарства" Дрогобицької міської ради повторно провів закупівлю у системі ProZorro на послуги із збирання, вивезення та захоронення твердих побутових відходів до 31 грудня 2019 року. 

Як йдеться у закупівлі, з території Дрогобича переможець тендеру має зібрати та вивезти 3 300 твердих побутових відходів на полігон, з яким він має цивільно-правову угоду на використання.

Два попередні аукціони стартували 17 січня та 6 лютого, однак участь у них взяла лише одна компанія – ТзОВ "ВР Компані", проте через те, що для участі в цих торгах необхідно було менше двох тендерних пропозицій, аукціон відмінили.

Наразі невідомо,чи відбудеться повторний аукціон, а вартість надання послуг, яку встановило комунальне підприємство Дрогобича, залишилася незмінною – 3 960 000 грн. 

Нагадаємо, на початок грудня 2018 року Дрогобич продовжував потопати у смітті, зокрема, на вулицях міста офіційно знаходилося більше 2000 тонн невивезеного сміття.

Однак, незнаваючи на складну ситуацію із вивезенням сміття з міста, Дрогобич продовжує приймати львівське сміття і отримувати за це компенсацію, а у листопаді минулого року місто отримало 3 млн грн з обласного бюджету на вивіз сміття з міста на полігони Самбора, Стрия і Миколаєва.

Крім цього, у грудні 2018 року Львівська міськрада надала Дрогобичу субвенцію у 3 млн грн для вивезення сміття з міста.

Нещодавно директор КП "Комбінат міського господарства" Дрогобицької міськради Андрій Янів звільнився з посади.  Цьому підприємству належить сміттєзвалище у Брониці, куди комунальне підприємство раніше вивозило сміття з міста, проте ще з лютого 2018 року жителі села Брониця перекрили дорогу до сміттєзвалища, яке мали рекультивувати ще у 2008 році.

Додамо, у листопаді 2018 року на околиці села Серники Перемишлянського району екологи виявили сміття з Дрогобича, яке займало 100 кв.м.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.