Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Руслан Кошулинський

Руслан Кошулинський

Середа, 10 квітня 2019, 15:10

У фінансовому звіті Кошулинського виявили підозрілі внески

КВУ знайшов підозрілі внески у фінзвіті кандидата у президенти від ВО "Свободи" Руслана Кошулинського.

Про це повідомляє Комітет виборців України на своїй сторінці у Фейсбуці.

Під час аналізу проміжного фінансового звіту кандидата на пост Президента України Руслана Кошулинського від  ВО "Свободи" Комітет виборців України виявив підозрілі грошові внески, зроблених громадянами до його виборчого фонду.

Зокрема, Кошулинський отримав від громадян 32 підозрілі грошові внески розміром 145-149 тис грн. Як наголосили у КВУ, суми внесків по 145-149 тис грн не є випадковими.

"Саме в такий спосіб фізичні особи можуть уникати спеціальної фінансової перевірки. Адже сума грошового внеску, яка дорівнює чи перевищує 150 000 грн, підлягає обов’язковому фінансовому моніторингу. Тоді як суми близькі, але все ж менші за 150 тис грн, такому моніторингу не підлягають", – йдеться у повідомленні.

У КВУ додали, що формально внескодавці та кандидати не порушують виборче законодавство, надаючи та отримуючи такі внески, однак ця ситуація свідчить про непрозорість походження коштів для фінансування виборчої кампанії. 

Такі підозрілі внески КВУ знайшов ще у звітах 10 кандидатів у Президенти: Анатолія Гриценка, Юрія Бойка, Євгена Мураєва, Валентина Наливайченка, Віталія Скоцика, Олександра Вілкула, Ольги Богомолець, Володимира Зеленського, Сергія Тарути та Валентина Кривенка.

Нагадаємо, Руслан Кошулинський витратив майже 16 мільйонів гривень на передвиборчу кампанію. Левову частку коштів складають внески партії у розмірі 6,5 млн грн та фізичних осіб у розмірі 9,3 млн грн.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.