Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

Оксі Банк

Середа, 10 квітня 2019, 13:40

Оксі Банк продовжує підтримувати підприємницьку ініціативу учасників АТО

Оксі Банк

На Львівщині стартував конкурс інвестиційних проектів для учасників АТО.    

Про це повідомляє прес-служба Львівської облдержадміністрації.

Конкурс інвестиційних проектів з 27 березня 2019 року.

Підприємці-учасники АТО зможуть отримати з обласного бюджету відшкодовування частини відсоткової ставки за кредитами, отриманими у банках та кредитних спілках, які уклали генеральні угоди про співробітництво з департаментом економічної політики ЛОДА.

Претенденти на отримання відшкодування частини відсоткової ставки за кредитами повинні мати статус учасника АТО, мати офіційну прописку на території Львівської області, створити бізнес-план, взяти участь у навчанні у межах проекту міжнародного фонду "Відродження", "Новий відлік" або покласти на свій банківський рахунок 20% від очікуваної суми кредиту.

Для участі у конкурсі необхідно подати інвестиційні проекти з такими розділами: вид діяльності, наявні чи потенційні виробничі можливості, наявний чи потенційний кадровий склад; конкретний напрямок використання кредитних коштів; очікуваний фінансово-економічний ефект від реалізації проекту; очікувані ринки збуту продукції та послуг.

Загальний обсяг інвестиційного проекту не повинен перевищувати 15 сторінок.

Зазначені документи учасникам конкурсу необхідно подати в департамент економічної політики обласної державної адміністрації з 27 березня по 27 квітня 2019 року за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 18, каб. 419.

Зазначимо, департамент економічної політики політики ЛОДА співпрацює з такими банками та кредитними спілками: ПАТ АКБ «Львів», ПАТ «Кредобанк», ПАТ «Ощадбанк», ПАТ «ОКСІ банк», ПАТ «ОТП Банк», АТ «ПІРЕУС банк МКБ», ПАТ АБ «Укргазбанк», ПАТ КБ «Приватбанк», Церковна кредитна спілка «Анісія», кредитна спілка «Вигода», кредитна спілка «Бойківщина».

Максимальна сума кредиту – 300 тис грн терміном на 3 роки. Розмір часткового відшкодування відсоткової ставки складає 14 % річних.

Нагадуємо, попередній конкурс інвестиційних проектів стартував з 23 січня.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.