Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Львів

Львів

Прес-реліз,   П'ятниця, 24 травня 2019, 14:40

У Львові просуватимуть реформи місцевого самоврядування

Під час заходу представники бібліотек ОТГ Львівщини навчатимуться ефективно взаємодіяти із засобами масової інформації. 

29 травня, у місті Львів в межах проекту ПУЛЬС "Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні" Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX на базі Львівської обласної універсальної бібліотеки на проспекті Шевченка, 13,  відбудеться практикум "Підтримка просування реформи місцевого самоврядування через інформаційні майданчики у Львівській області".

Під час заходу учасники – представники бібліотек ЦБС та ОТГ Львівщини – навчатимуться ефективно взаємодіяти із засобами масової інформації, залучати нову аудиторію, інформувати про процес децентралізації та напрацьовувати механізми ефективної комунікації представників громад та ЗМІ.

В якості експертів запрошені представники 4 типів ЗМІ: газети, телебачення, радіо та онлайн видання.

У заході також візьмуть участь представники регіонального відділення Асоціації міст України, із виступом на тему "Комунікації для громад, сучасне бачення та стан у Львівській області".

Зазначимо, проект ПУЛЬС виконується Асоціацією міст України в партнерстві з IREX в Україні за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Проект покликаний підвищити обізнаність громадян та їхнє розуміння реформи місцевого самоврядування. Через залучення місцевих громадських організацій, бібліотек та ЗМІ проект інформує про суть реформи та підтримує заходи, що активно залучають громадян до співпраці з органами місцевого самоврядування.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.