Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Святослав Вакарчук

Святослав Вакарчук

Понеділок, 1 липня 2019, 13:17

Вакарчук дуже поспішав насмішити людей своїм списком

Партія Голос розповіла про особливості відбору людей до виборчого списку Святослава Вакарчука.

"Процес був дуже швидкий. Це практично було 2,5 тижні нон-стоп роботи, 24/7. Процес відбувався таким чином: ми були відкриті абсолютно до всіх. Спершу всі документи завантажувалися через сайт. У нас не було персонального прийняття документів" – зазначила Клименко.

За її словами, координацією списку займався Ярослав Юрчишин, а координацією кандидатів на мажоритарні округи – Ярослав Железняк.

"Але це була координація, фактично – прийом документів, їх обробка, перевірка. У нас було близько тисячі бажаючих. Ми 2,5 тижні тільки цим і займалися" – запевнила політикиня.

Вона повідомила, що після того, як людина проходила перевірку за 10 критеріями на сайті Голосу та аналітичну репутаційну перевірку, пакет документів поступав на номінаційний комітет, де було 7 людей.

"І вони більшістю голосів приймали рішення, чи людина включається у список" – пояснила вона.

При цьому, голова партії підкреслила, що склад номінаційного комітету зможуть розкрити після 21 липня, тому що члени комітету постійно піддаються "атакам безбожним".

"Ми б не хотіли поки робити їх публічними. Можу сказати, що Святослав був членом цього комітету. Він не мав права вето, а був, фактично, рядовим членом" – додала Клименко.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.