Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

виборча дільниця

виборча дільниця

Неділя, 21 липня 2019, 16:50

На Львівщині поліція отримала 42 повідомлення про порушення під час виборів

У 5 випадках поліцейські склали адміністративні протоколи, а у 1 скоріш за все зареєструють кримінальне провадження.

Про це під час прес-конференції повідомив начальник Головного управління Національної поліці у Львівській області Валерій Середа.

За його словами правоохоронці отримали 42 повідомлення про можливі порушення під час виборчого процесу. Після перевірки усіх повідомлень склали 5 адміністративних протоколів, де підтвердилися факти.

"По випадках, коли нам повідомляють громадяни, а факти не підтверджуються, ми такоє реагуємо, томуу що ці громадяни фактично безпідставно викликають оперативні служби, а в нас адміністартивним законодаством за це передбачена відповідлаьність" – розповів Валерій Середа.

На громадян, які безпідставно викликали правоохоронців складають адміністартивні протоколи.

"Є одне повідомлення по якому у нас скоріш за все зареєструють кримінальне провадження по одній із виборчих дільниць, де один із членів комісії поставив заздалегіть свій підпис на порожній бланк" – додав Валерій Середа.

Нагдаємо, на Сихові 94-річна жінка намагалася з'їсти свої бюлетені.

Нагадаємо, у Дрогобичі пенсіонер порвав виборчі бюлетені. А на дільницях на Жовківщині та у Самборі бюлетні виборцям видавав лише один член ДВК. 

Також на Львівщині 12 виборців намагалися проголосувати без паспорта.

Додамо, на шести виборчих дільницях Львівщини зафіксували недостатню кількість скриньок для голосування. 

Станом на зараз у Львові запрацювали всі виборчі дільниці. Цього дня до роботи залучили близько 5 000 правоохоронців Львівщини, які охороняють порядок під час голосування. Станом на 12:00 год основними порушеннями на виборах у області були незаконна агітація та спроби проголосувати без паспорта.  

Загалом на території Львівщини є 12 окружних виборчих комісій та 2 135 виборчих дільниць. 

Зазначимо, ще 21 травня президент Володимир Зеленський призначив дострокові парламентські вибори на 21 липня. Участь у виборах до Верховної Ради можуть взяти 1,9 млн виборців у Львівській області.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.