Новини

Львівська міськрада

До «Арени Львів» експрес-автобуси курсуватимуть у суботу з 16.30

До «Арени Львів» експрес-автобуси курсуватимуть у суботу з 16.30

www.city-adm.lviv.ua

До «Арени Львів» експрес-автобуси курсуватимуть у суботу з 16.30

Середа, 25 квітня 2012, 13:38

Експрес-автобуси курсуватимуть до «Арени Львів» у суботу з 16.30. Про це повідомляє прес-служба Львівської міськради.

У цю суботу у Львові, як і у день євроматчів, курсуватимуть експрес-автобуси. Експрес-маршрути почнуть свою роботу о 16.30 за такими кореспонденціями: новий термінал аеропорту – стадіон Арена-Львів (10 автобусів), пл. Петрушевича – стадіон Арена-Львів (15 автобусів), к-тр ім. О.Довженка – стадіон Арена-Львів (10 автобусів).

Кінцевою зупинкою експрес-маршрутів біля стадіону «Арена Львів» буде зупинка на вул. Вернадського поблизу Головного автовокзалу. Вартість проїзду на експрес-маршрутах складає 2 грн.

«Експрес-автобуси працюватимуть з 16:30 і до 19:00 год, тобто до початку матчу. Після закінчення матчу автобуси працюватимуть доти. Доки не розвезуть усіх уболівальників. УЄФА ставить вимогу розвезти фанів впродовж 2 годин після закінчення матчу», – повідомив заступник начальника управління транспорту та зв'язку ЛМР Андрій Білоус.

Крім експрес-маршрутів, перевезення пасажирів забезпечуватимуть маршрути громадського транспорту загального користування: автобусні маршрути №3А – 14 автобусів, №10 – 12 автобусів малої пасажиромісткості, №40 – 16 автобусів малої пасажиромісткості, №25 – 14 автобусів малої пасажиромісткості, тролейбусні маршрути№3 – 15 тролейбусів, №5 – 10 тролейбусів.

Нагадаємо, в суботу, 28 квітня, у Львові відбудеться генеральне тестування усіх служб міста напередодні ЄВРО-2012. Робота у режимі ЄВРО буде відпрацьована на матчі за участю ФК «Львів» та ФК «Металург», який пройде на стадіоні «Арена Львів», початок матчу о 19:00 год.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.