Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко

Прес-реліз,   Вівторок, 22 жовтня 2019, 13:19

Юлія Тимошенко закликала владу розробити новий бюджет

Запропонований владою проєкт бюджету на наступний рік є неприйнятним, оскільки зберігає старі підходи до формування життя країни. 

Саме тому «Батьківщина» таку його редакцію не підтримуватиме. Про це у п'ятницю, 18 жовтня, Юлія Тимошенко наголосила під час виступу з трибуни парламенту, передає прес-служба Львівського обласного осередку партії.

«Бюджет на наступний рік – ключова стратегія життя країни. Від всіх органів влади люди очікували фундаментальних змін, але зараз нам пропонують фактично зберегти старі підходи», – сказала вона.

Команда «Батьківщини», зазначила Голова партії, пропонувала розробити новий бюджет, який був спрямований на розвиток країни і передбачав кілька принципових новацій.

Насамперед йдеться про збільшення державних доходів за рахунок деофшоризації.

«Ми разом з ЄС відпрацювали ідеальну модель, де ніхто не зможе працювати з офшорами. У перший рік – плюс 67 млрд грн в дохідну частину. Достатньо тижня, щоб це зробити. Але це не враховано», – звернула увагу Юлія Тимошенко.

Також у бюджеті відсутнє збільшення доходів від легалізації потоків товарів через митницю, іншого підходу детінізації з погляду нової податкової системи, не йдеться про суттєве зростання мінімального прожиткового рівня, пенсій та зарплат, немає жодних кроків щодо інвестиційної політики, відсутня нова політика в охороні здоров’я.

Окрім того, зауважила Юлія Тимошенко, у бюджеті закладена стара система тарифів і при цьому передбачено зменшення субсидій.

«Таку редакцію ми не можемо підтримати. Ми дали повне викладення щодо доходів та видатків, як зробити прагматичний бюджет. Давайте нарешті зробимо інший реальний бюджет – бюджет розвитку країни. Ми готові співпрацювати і надавати власні пропозиції, адже люди чекають не розмов, а реальних змін в їхньому щоденному житті», – підсумувала вона.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.