Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Софія Федина

П'ятниця, 27 грудня 2019, 10:11

Прокуратура відтермінувала справу Федини щодо погроз Зеленському

Софія Федина

Поки що Генпрокуратура не оголошуватиме підозру Софії Федині через недоліки проекту, допущені ДБР. 

Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України (ГПУ). 

ГПУ повернула проект підозри нардепці з "Європейської солідарності" Софії Федині та волонтерці Марусі Звіробій до Державного бюро розслідувань (ДБР).

Бюро має усунити недоліки у проекті та провести необхідні слідчі та процесуальні дії.  

"За результатами опрацювання вказаного процесуального документу виявлено низку суперечностей та порушень вимог Конституції України, Кримінального процесуального кодексу України, законів України "Про статус народного депутата України", "Про Регламент Верховної Ради України". Проте, з 29 листопада 2019 року і до цього часу недоліки слідчими ДБР не усунуті і повторно підозра до Генеральної прокуратури для погодження не надходила", – зазначено у повідомленні. 

Нагадаємо, 26 листопада ДБР скерувало до Генпрокуратури та ВРУ проект повідомлення про підозру Софії Федині через погрозу вбивства Володимира Зеленського та надання згоди на притягнення її до кримінальної відповідальності.  

Федина спільно з Марусею Звіробій записала відео про спілкування Зеленського з людьми у військовій формі в Золотому Луганської області. У зв'язку з цим нардеп від Слуги народу Олександр Качура подав заяву проти Федини до Генпрокуратури та ДБР.

Пізніше Софія Федина заявила, що вибачиться перед Володимиром Зеленським за свої висловлювання щодо нього, проте він має першим вибачитися за свої глузування. Натомість СБУ повідомила, якщо лінгвістична експертиза підтвердить, що слова Федини і Звіробій були реальною погрозою, то йтиметься про ув'язнення.

На початку грудня Федина запросила Зеленського на пряму розмову очі-в-очі. 10 грудня вона звернулась до президента знову. 

Детальну історію Софії Федини після відео з Марусею Звіробій читайте у статті Варіантів.

 

 
 

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.