Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

лікарня

Вівторок, 17 березня 2020, 11:05

У Львівській інфекційній лікарні перебуває 14 хворих з підозрою на коронавірус, серед них 2 дітей

лікарня

У двох пацієнтів, які хворі більше 5 днів, провели експрес-тести і не виявили антитіла.

Про це сьогодні під час засідання сесії Львівської міської ради повідомила заступниця міського голови з гуманітарних питань та керівниця штабу прийняття оперативних рішень в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції Галина Слічна.

За її словами, станом на ранок 17 березня у Львівській обласній інфекційній лікарні перебуває 14 осіб у яких є епіданамнез, але не встановлена хвороба.

"З тих 14 осіб п'ятеро є мешканцями Львова. Серед них є двоє дітей. Вчора двом особам, в яких термін захворювання становить 5 днів провели експрес-тести і не виявили антитіла" – розповіла Галина Слічна.

Нагадаємо, з 12 березня до 3 квітня в Україні запровадили карантин в навчальних закладах та обмежили проведення масових заходів. У Львові ввели заборону на проведення масових заходів. Від вчора у Львові закривають усі заклади торгівлі, крім продуктових, аптек та заправок. У Львові ЦНАПи на час карантину працюватимуть в онлайн-режимі

Станом на ранок в Україні зафіксували вже 7 випадків зараження коронавірусом, а у Львівській інфекційній лікарні вчора перебувало 8 хворих з підозрою на коронавірус.

На Львівщині переглянуть роботу громадського транспорту і обмежать міжміські перевезення. Також у області визначили сім медичних закладів, які прийматимуть пацієнтів з коронавірусом у разі переповнення Львівської інфекційної лікарні.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.