Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

лікарні Львова

Вівторок, 17 березня 2020, 11:28

У Львові для хворих на коронавірус зможуть задіяти 40 апаратів штучної вентиляції легень

лікарні Львова

Загалом у лікарнях Львова є понад 100 апаратів, однак є інші пацієнти, які потребують підключення до цих апаратів.

Про це сьогодні, 17 березня, під час засідання сесії Львівської міської ради повідомила заступниця міського голови з гуманітарних питань та керівниця штабу прийняття оперативних рішень в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції Галина Слічна.

За її словами, у медичних установах міста Львова є понад 100 апаратів штучної вентиляції легень, однак для хорих на коронавірус зможуть задіяти лише половину.

"Щоб ви розуміли, це апарати, які діють в лікарнях Львова, і це не означає, що інших хворих, окрім тих, які не дай Бог захворіють на коронавірус, не буде. Вони будуть і також потребують підключення до цих апаратів, тому ми чітко зрозуміли логістику і одномоментно ми можемо задіяти 40 апартів ШВЛ, при потребі цю кількість можемо збільшити до 50" – заяивла Галина Слічна.

Крім цьлого, вона наголосила, що міська рада працює над закупівлею нових апаратів апаратів штучної вентиляції легень.

Нагадаємо, з 12 березня до 3 квітня в Україні запровадили карантин в навчальних закладах та обмежили проведення масових заходів. У Львові ввели заборону на проведення масових заходів. Від вчора у Львові закривають усі заклади торгівлі, крім продуктових, аптек та заправок. У Львові ЦНАПи на час карантину працюватимуть в онлайн-режимі

Станом на ранок в Україні зафіксували вже 7 випадків зараження коронавірусом, а у Львівській інфекційній лікарні перебуває 14 хворих з підозрою на коронавірус, серед них 2 дітей.

На Львівщині переглянуть роботу громадського транспорту і обмежать міжміські перевезення. Також у області визначили сім медичних закладів, які прийматимуть пацієнтів з коронавірусом у разі переповнення Львівської інфекційної лікарні.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.