Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Львівські маршрутки

Четвер, 19 березня 2020, 11:10

У Львові можуть повністю припинити курсування громадського транспорту

Львівські маршрутки

Підприємства повинні подбати про довіз працівників на роботу.

Про це повідомив міський голова Львова у Telegram.

"Власники підприємств та установ, усіх форм власності, повинні протягом 24 годин розробити альтернативний план довезення своїх працівників. У будь-який момент центральна влада може заборонити роботу громадського транспорту" – написав Андрій Садовий.

Раніше Андрій Садовий зазначив, що у Львові напрацьовують логістику, щоб, в разі надзвичайного стану, підприємства, які забезпечують життєдіяльність міста, могли функціонувати. Людей мають довозити на підприємства, в лікарні та ін. Для цього мать бути укладені прямі договори з перевізниками.

Нагадаємо, на час карантину у львівських маршрутках заборонили перевозити більше 10 пасажирів. Штрафи за порушення становлять від 17 до 170 тисяч гривень.

Додамо, у львівських трамваях та тролейбусах також  перевозитимуть по 10 пасажирів. Вхід та вихід здійснюватимуть лише через передні двері, також пасажирів просять користуватися безготівковою системою оплати за проїзд.

З 12 березня до 3 квітня в Україні запровадили карантин в навчальних закладах та обмежили проведення масових заходів, також Україна закрила кордон для іноземних громадян.

Зазначимо, у Львові ввели заборону на проведення масових заходів. Від 16 березня у місті закривають усі заклади торгівлі, крім продуктових, аптек та заправок. У Львові ЦНАПи на час карантину працюватимуть в онлайн-режимі.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.