Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

коронавірус у Львові

ЛМР

П'ятниця, 20 березня 2020, 18:45

Перший випадок захворювання на коронавірус COVID-19 зареєстрували у Львові

коронавірус у Львові

Хворий – 60-річний мешканець Львова, який 13 березня повернувся з Німеччини. Однак Львівська ОДА заявила, що пацієнт вже одужав.

Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий. 

Позитивний результат підтвердили дві приватні лабораторії у Львові і Києві. Матеріали відправлені в Центр громадського здоров'я України. 

Хворого госпіталізують в інфекційній лікарні. Інформацію передали правоохоронним органам для подальшого реагування.

Натоміть в.о. начальника департамента охорони здоров'я Львівської ОДА Васько повідомив, що пацієнт вже здоровий. 

"Пацієнт вже одужав. Аналізи забирали 13.03.2020 і отримали позитивний результат. На сьогоднішній день пацієнт без симптомів. У дружини аналіз негативний.  Повторні аналізи пацієнту набрали і відправили в Київ. Переведений на домашній карантин. Він чекав результатів, в нього не було симптомів. Він сам прийшов з цим папером в інфекційну. Він здоровий, переніс хворобу" – заявив Андрій Васько.

Після цього, Андрій Садовий також підтвердив цю інформацію, та уточнив, що чоловік є медиком, тому весь час перебував на самоізоляції.

Нагадаємо, з 12 березня до 3 квітня в Україні запровадили карантин в навчальних закладах та обмежили проведення масових заходів, також Україна закрила кордон для іноземних громадян.

Зазначимо, у Львові ввели заборону на проведення масових заходів. Від 16 березня у місті закривають усі заклади торгівлі, крім продуктових, аптек та заправок. У Львові ЦНАПи на час карантину працюватимуть в онлайн-режимі.

На час карантину у львівських маршрутках заборонили перевозити більше 10 пасажирів. Штрафи за порушення становлять від 17 до 170 тисяч гривень.

Додамо, у львівських трамваях та тролейбусах також  перевозитимуть по 10 пасажирів. Вхід та вихід здійснюватимуть лише через передні двері, також пасажирів просять користуватися безготівковою системою оплати за проїзд.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.