Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

львівські маршрутки

Понеділок, 23 березня 2020, 16:24

У всіх трамваях і тролейбусах Львова працюватимуть контролери

львівські маршрутки

Від завтра у електротранспорті міста працюватимуть контролери, які слідкуватимуть за оплатою проїзду та кількістю пасажирів у транспорті.

Про це сьогодні, 23 березня, на брифінгу повідомила заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк.

Від завтра, 24 березня у всіх трамваях і тролейбусах працюватимуть контролери, які будуть перевіряти, скільки людей зайшли у транспорт й чи вони оплатили проїзд.

"Сьогодні вступила в дію постанова уряду, коли в громадському транспорті можна одночасно возити не більше 10 пасажирів, водії про це поінформовані, а за порядком слідкує поліція... Сьогодні поліція спільно із Укртрансбезпекою проводять відповідні рейди", – наголосила Ірина Маруняк.

За її словами, також проводиться два рази у день дезінфекція транспорту, а водії забезпечені дезінфікуючими засобами.

"Станом на сьогодні комунальний транспорт виїхав на лінію. Працюють автобуси, тролейбуси і трамваї. Гірша ситуація із приватним транспортом. Вихід на лінію приватного транспорту складає 32%. Це є невеликий відсоток, але, разом з цим, комунальний транспорт працює якісно, чітко і нарікань мешканців немає", – розповіла Ірина Маруняк.

Також вона додала, що у випадку впровадження надзвичайного стану у Львові, міськрада розробила спецмаршрути із довезення та посвідчення для медпрацівників і працівників ЖКГ. Автобуси, тролейбуси, трамваї на цей час працюватимуть, однак їхня кількість буде скорочена.

Нагадаємо, відсьогодні у Львові на час карантину скасували пільговий проїзд у громадському транспорті. Також на час карантину у львівських маршрутках заборонили перевозити більше 10 пасажирів. Штрафи за порушення становлять від 17 до 170 тисяч гривень.

У львівських трамваях та тролейбусах також  перевозитимуть по 10 пасажирів. Вхід та вихід здійснюватимуть лише через передні двері, також пасажирів просять користуватися безготівковою системою оплати за проїзд.

Станом на сьогодні на Львівщині перевіряють 104 підозри на коронавірус, а 22 березня у області було зафіксовано другий випадок коронавірусної хвороби COVID-19.

З 12 березня до 3 квітня в Україні запровадили карантин в навчальних закладах та обмежили проведення масових заходів, також Україна закрила кордон для іноземних громадян.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.