Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Львів

Середа, 25 березня 2020, 17:50

У Львові дозволили не закривати на карантин насіннєві магазини

Львів

Під час карантину насіннєві магазини у місті працюватимуть у звичному режимі.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Сьогодні, 25 березня, на засіданні міського штабу із прийняття оперативних рішень в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції прийняли рішення щодо продовження роботи обговорили важливість роботи насіннєвих магазинів під час карантину.

"Сьогодні на штабі ми розглянули питання роботи насіннєвих магазинів у місті. Так, ми вирішили, що такі магазини можуть продовжувати функціонувати під час карантину, із дотриманням всіх необхідних заходів безпеки, та продавати насіння і саджанці", – зазначила директорка департаменту економічного розвитку міськради Ірина Кулинич.

Вона додала, що продовжують працювати й продуктові ринки.

Нагадаємо, сьогодні уряд продовжив карантин в Україні до 24 квітня, а також ввів режим надзвичайної ситуації на всій території країни.З 24 березня на Львівщині ввели режим надзвичайної ситуації, а 22 березня у області було зафіксовано другий випадок коронавірусної хвороби COVID-19.

З 12 березня в Україні запровадили карантин в навчальних закладах та обмежили проведення масових заходів, також Україна закрила кордон для іноземних громадян.

У Львові на час карантину скасували пільговий проїзд у громадському транспорті, на Львівщині переглянули роботу громадського транспорту і обмежили міжміські перевезення.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.