Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Онур

П'ятниця, 10 квітня 2020, 15:23

У Львові за 175 мільйонів відремонтують вулицю Личаківську

Онур

Львівська міськрада замовила ремонт вул. Личаківської за 175 млн грн у компанії Онур.

Львівське комунальне підприємство "Львівавтодор" оголосило закупівлю у системі ProZorro на капітальний ремонт вул. Личаківської від вул. Букової до межі Львова, яку переможець тендеру має здійснити до 29 жовтня 2021 року.

Аукціон стартував 25 березня, участь у ньому взяли шість компаній. Переможцем обрали ТОВ "Онур", а очікувана вартість послуг становила 184 497 422 грн.

 

Як вказано у закупівлі, ремонт вулиці здійснять від вул. Букової до межі Львова, тут, окрім ремонту дорожнього полотна, здійснять реконструкцію контактної мережі й дренаж, організують дорожній рух – встановлять дорожні знаки, облаштують мережу дощової каналізації, встановлять смітники, передбачать місце для автомобільних стоянок, облаштують зупинки громадського транспорту та посадкові майданчики.

Крім цього, у межах реконструкції вулиці тут прокладуть павільйони для зупинок, лавки, викорчують старі дерева та чагарники.

Усі роботи здійснюватимуться за кошти місцевого бюджету Львова.

За даними порталу YouControl, фірма "Онур Конструкціон Інтернешнл" зареєстрована з 2004 року у Києві, займається будівництвом доріг і автострад. Її власниками є громадяни Туреччини Онур та Іхcан Ченінджевізи й львів'янин Олег Фаріон. Розмір статутного капіталу підприємства становить 2 165 870,86 грн.  

Олег Фаріон є керівником двох турецьких будфірм: ТОВ "Емт Ерімтан Мюшавірлік Тааххют Тіджарет А. Ш." (зареєстрована у Львові в 2017 році) та ТОВ "Європавер Україна" (зареєстрована у Львові в жовтні 2019 року). Також він керує ПП "Глорія" (смт. Брюховичі), що займається обслуговуванням напоями, та належить мешканці Брюхович Олені Караахметоглу.

Зазначимо, компанія "Онур" є підрядником багатьох ремонтних робіт із будівництва доріг на Львівщині. Раніше підприємство збудувало асфальтовий завод у мікрорайоні Рясне-2 та взяло в оренду більше 6 га землі в Ожидові для будівництва приміщень. 

Нагадаємо, 25 березня 2017 року  почався капітальний ремонт вул. Личаківської. Відремонтовану вулицю відкрили для проїзду у серпні 2018 року.

Додамо, також у місті здійснять реконструкцію вул. Шевченка за 94 млн грн, вул. Хуторівка за 125 млн грн та вул. Б. Хмельницького за 175 млн грн.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.