Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Мирослав Данилків

П'ятниця, 24 квітня 2020, 11:28

Побожні угепісти не хочуть будувати крематорій у Львові

Мирослав Данилків

Дві депутатські комісії Львівської міськради не дозволили закупити обладнання для крематорію.

Комісія фінансів та планування бюджету, та комісія інженерного господарства, транспорту, зв'язку та житлової політики Львівської міської ради вирішили не давати дозвіл ЛКП "Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг" на закупівлю кремаційного обладнання для міського крематорію на умовах лізингу.

Зазначимо, 26 лютого, у  Львові планували оголосити Всеукраїнський конкурс на будівництво крематорію. Цього року планують отримати необхідні дозволи та здійснити необхідні закупівлі для будівництва крематорію. 

Нагадаємо, 19 вересня 2019 року у Львові провели публічну консультацію щодо доцільності будівництва крематорію. За даними управління інженерного господарства Львова, через 2-3 роки у місті зовсім не залишиться вільних ділянок для традиційних захоронень у землю. 

Додамо, за день до цього львівські депутати на сесії не підтримали електронну петицію про відкриття крематорію у Львові, хоча міський голова Андрій Садовий створив робочу групу щодо будівництва крематорію ще 19 червня минулого року. Перше її засідання відбулося в липні. На ньому запропонували виокремити відповідну земельну ділянку ділянку, площею 2,2 га поблизу Голосківського цвинтаря.

Додамо, що сільради поблизу Львова відмовилися виділити землю для будівництва крематорію.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.