Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Голосківське кладовище

Вівторок, 26 травня 2020, 10:27

У Львові місця на кладовищах вистачить на рік

Голосківське кладовище

За даними Львівської міськради, землі для поховання на кладовищах Львова вистачить приблизно на один рік.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Як заявила заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк, землі для поховання на кладовищах міста вистачить приблизно на 1 рік.

"У Львові зараз працює лише Голосківський цвинтар. Інші цвинтарі, зокрема Сихівський і Янівський – працюють під поховання до родичів, якщо там було залишено місце. Зазначу, що нам вистачить землі для поховання людей ще приблизно на 1 рік. Адже в середньому вдень у нас 23-25 поховань" – наголосила Ірина Маруняк.

За її словами, зараз мерія працює над приєднанням 2 га землі до Голосківського кладовища для розміщення крематорію. У червні планують оголосити Всеукраїнський архітектурний конкурс щодо будівництва крематорію і наприкінці серпня має стартувати будівництво.

Наразі у Львові цього року планують отримати необхідні дозволи та здійснити необхідні закупівлі для будівництва крематорію. 

Нагадаємо, 19 вересня 2019 року у Львові провели публічну консультацію щодо доцільності будівництва крематорію. За даними управління інженерного господарства Львова, через 2-3 роки у місті зовсім не залишиться вільних ділянок для традиційних захоронень у землю. 

Додамо, за день до цього львівські депутати на сесії не підтримали електронну петицію про відкриття крематорію у Львові, хоча міський голова Андрій Садовий створив робочу групу щодо будівництва крематорію ще 19 червня минулого року. Перше її засідання відбулося в липні. На ньому запропонували виокремити відповідну земельну ділянку ділянку, площею 2,2 га поблизу Голосківського цвинтаря.

Однак сільради поблизу Львова відмовилися виділити землю для будівництва крематорію.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.