Новини

Львівська міськрада

Виконком переніс розгляд питання Снопківського парку на наступне засідання

Виконком переніс розгляд питання Снопківського парку на наступне засідання

misto.ridne.net

Виконком переніс розгляд питання Снопківського парку на наступне засідання

П'ятниця, 7 грудня 2012, 18:42

Виконавчий комітет Львівської міської ради вирішив перенести на наступне засідання питання, пов’язане з розглядом протесту заступника прокурора Львівської області щодо Снопківського парку.

Це питання розглядалось сьогодні, 7 грудня, інформує кореспондент Варіантів.

За словами першого заступника міського голови Львова Олега Синютки, членам виконкому потрібен час для детальнішого опрацювання питання. Він, зокрема, запропонував організувати виїзд, аби оглянути саму проблемну територію.

Також Синютка попросив управління архітектури і земельних ресурсів розібратися з картами розробки детального плану території району забудови на вулиці Кримській, оскільки присутня на засіданні жителька вулиці  Кримської Галина Янко звинуватила міськраду у фальшуванні меж території парку.

Зазначимо, що в початковому проекті рішення виконкому протест затупника прокурора Львівської області на рішення виконкому "Про розроблення детального плану території району забудови на вул. Кримській" планувалось задовільнити частково.

Деякі із учасників засідання – депутат міськради, свободівець Василь Горон та голова Львівської обласної організації ВМГО "Молоді регіони" Богдан Хруставчук виступили за повне задоволення протесту прокурора.

Нагадаємо, 26 жовтня виконком Львівської міськради прийняв рішення про розроблення детального плану території району забудови на вул. Кримській.

Мешканці вулиці вважають, що таке рішення сприятиме незаконній забудові парку.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.