Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

вивезення сміття

П'ятниця, 19 червня 2020, 12:35

Буськ і Стрий продовжують приймати сміття зі Львова

вивезення сміття

Львівська міськрада виділила 990 тис двом містам Львівщини, які приймають сміття зі Львова.

Сьогодні, 19 червня, виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив рішення про надання субвенції місцевим бюджетам. Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

Зокрема, з бюджету Львова виділять 990 530 грн за прийом твердих побутових відходів зі Львова, відповідно до Меморандуму про співпрацю між Львівською міською радою та міською радою Буська і Стрия.

Відтак, Стрийська міськрада отримає 642 715 грн, а Буська – 347 815 грн.

Ці кошти міста отримають як субвенцію на соціально-економічний розвиток території.

Нагадаємо, на початку листопада 2019 року Стрий і Буськ отримали 1,1 млн грн на сміття зі Львова. У жовтні міськрада виділила 2,3 млн грн трьом містам, які приймають сміття зі Львова. У вересні влада Львова передбачила 488 695 грн Буську за прийом сміття, а у вересні ця міськрада отримала від Львова 532 тис грн субвенції. На початку вересня мерія Львова також виділила 1,4 млн грн місту Старокостянтинів у Хмельницькій області.

Також у листопаді 500 тис грн від міста отримала Буська міськрада.

Зазначимо, з 1 липня 2019 року повноваження з вивозу твердих побутових відходів повернулись від Львівської ОДА до міської ради Львова. Також у Львові планують розробити сайт про стан вивезення сміття зі Львова.

Додамо, у травні цього року правоохоронці влаштували обшуки у Львівській міськраді та компаніях-перевізниках, яких запідозрили у завищенні витрат на вивезення сміття зі Львова. Тоді ж львівські депутати ініціювали створення слідчої комісії, яка розслідуватиме розкрадання коштів з бюджету Львова, виділених на вивезення сміття з міста. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.