Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

медичний заклад у Львові

Вівторок, 23 червня 2020, 13:00

Три нові лікарні Львова розпочали приймати інфікованих Covid-19

медичний заклад у Львові

Загалом пацієнтів з підозрою на Covid-19 прийматимуть 5 медичних закладів Львова.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Лікарня швидкої медичної допомоги, 4-та та 5-та міські клінічні лікарні Львова увійшли до списку госпітальних баз, які прийматимуть пацієнтів із підозрою на Covid-19.

"Вчора відбулось засідання обласної комісії з питань ТЕБ і НС, де затверджено новий перелік госпітальних баз, які будуть приймати хворих з підозрою на коронавірус. Серед лікарень Львова до цього переліку ввійшли лікарня швидкої медичної допомоги, 4-та міська клінічна лікарня та 5-та міська клінічна лікарня" – заявила заступниця міського голови Львова та керівниця міського штабу з протидії коронавірусу Галина Слічна.

За її словами, наразі інфікованих коронавірусом приймають дві лікарні: 8 міська клінічна лікарня, де наразі перебуваж 85 пацієнтів, та 1 міська клінічна лікарня Львова – 70 пацієнтів.

Зазначимо, станом на сьогодні, пацієнтів із підозрою на Covid-19 приймають 10 медичних закладів Львова та області: Львівська обласна інфекційна лікарня, Центр легеневого здоровя, 8 міська клінічна лікарня, 1 міська клінічна лікарня Львова, госпіталь ветеранів війни та репресованих ім. Ю. Липи, Стрийська міська лікарня, Кам'янка- Бузька лікарня, Стебницька міська лікарня, Сокальська центральній районній лікарні та Рудківська лікарня (Самбірський район).

Нагадаємо, обласна комісія ТЕБ і НС продовжила до 30 червня карантин через складну ситуацію із коронавірусом. Також карантин в Україні, який запровадили з 12 березня, продовжили до серпня. Раніше МОЗ опублікував етапи послаблення карантину в Україні.

Додамо, на початку березня у області визначили сім медичних закладів, які прийматимуть пацієнтів з коронавірусом у разі переповнення Львівської інфекційної лікарні, однак з 16 травня до цього переліку додали ще 4 районні лікарні: Стебницьку, Кам'янка-Бузьку, Стрийську та Сокальську, а з червня –Рудківську лікарню.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.