Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Львівщина

Четвер, 2 липня 2020, 17:30

Бюджет Львівщини недоотримав більше 400 мільйонів гривень через карантин

Львівщина

За перше півріччя цього року до загального фонду бюджету Львівщини надійшло 7,8 млрд грн податків, що на 5,4% менше, ніж очікувалося.

Про це повідомляє департамент фінансів Львівської ОДА на своїй сторінці у Фейсбуці.

За перші шість місяців цього року загальний фонд бюджету Львівщини недоотримав 5,4% або 445 млн грн податків і платежів. Загалом за цей час бюджет склав 7,8 млрд грн.

Натомість обласний бюджет Львівщини було виконано лише на 90,7%. Внаслідок цього бюджет втратив 128 млн грн.

"Річний план по області на сьогодні виконується на 45,1 %, по обласному бюджету – на 43,3%. Зважаючи, що торік за 6 місяців надійшло, відповідно, 47,2 та 47,4% від річних поступлень, мусимо зменшувати плани. Вже очевидно, що бюджет в цьому році буде не виконано" – йдеться у повідомленні.

Однак департамент фінансів Львівської ОДА очікує на покращення динаміки надходження коштів до бюджету.

"Темпи падіння явно зменшуються. На 1 травня до 1 квітня вони "впали" майже на 10 відсоткових пунктів, за травень – на 3,3 в.п., а за останній місяць – лише на 0,3 в.п. У липні очікуємо вже на покращення динаміки" – йдеться у повідомленні.

Зазначимо, 5 грудня 2019 року на сесії Львівської обласної ради депутати затвердили бюджет Львівської області на 2020 рік, доходи якого склали 5,9 млрд грн, а видатки – 6,2 млрд грн.

Нагадаємо, обласна комісія ТЕБ і НС продовжила до 7 липня карантин через складну ситуацію із коронавірусом, однак з 26 червня Укрзалізниця відновила залізничне сполучення зі Львовом.

Також карантин в Україні, який запровадили з 12 березня, продовжили до серпня. Раніше МОЗ опублікував етапи послаблення карантину в Україні.

Додамо, уряд прийняв рішення послабити карантинні заходи з 5 червня: дозволив повноцінно працювати закладами харчування, церквам – проводити богослужіння, а людям старше 60-ти років – виходити на вулицю. А з 10 червня відновили роботу готелів і дозволили проводити культурні заходи.

З 24 червня у Львові дозволили роботу закладів громадського харчування, спортивних клубів та фітнес-клубів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.