Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Михайло Цимбалюк

Прес-реліз,   Четвер, 30 липня 2020, 14:01

Українці не відчувають позитивних змін у медреформі – Цимбалюк

Михайло Цимбалюк

Зараз відбувається тотальне знищення медичної галузі в Україні.

Про це в прямому ефірі на одному з всеукраїнських каналів заявив народний депутат фракції ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк, передає прес-служба політичної партії.

Він наголосив, що «Батьківщина» не голосувала за призначення міністра охорони здоров’я Максима Степанова і в цілому за Кабмін.

«Ми вважаємо, що це відповідальність саме монобільшості у сесійній залі. На сьогодні не затверджена програма діяльності Уряду, зокрема і Міністерства охорони здоров’я. Як на мене, складно підтримувати політику міністра, бо він дуже короткий період перебуває на цій посаді. Ми чули його чіткі заяви про те, що реформувати медицину потрібно, але не так, як це робила пані Супрун», – наголосив народний обранець.

Політик також додав, що українці не відчувають позитивних змін у другому етапі медичної реформи.

«Нині кожен громадянин відчуває, що кошти, які виділяють для профілактики певних захворювань – мізерні. Також в Україні закривають багато лікарень, бо фінансування на них не закладено на весь рік наперед. Через це бути задоволеним роботою в цілому МОЗ і Кабінету Міністрів – це не правильно», – наголосив Михайло Цимбалюк.

За словами народного депутата, парламент не зможе зібрати необхідну кількість голосів, щоб звільнити нинішнього міністра здоров’я.

«Як на мене, все залежить від політичної осені й вона буде непростою. Насамперед, маю на увазі те, що монобільшість вже не така монолітна. І так, у «слуг» вже є депутати, які мають свою особисту думку щодо Кабінету міністрів. Тому відчуваю, що голосів за звільнення Максима Степанова не назбирає», – переконаний нардеп.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.