Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Львів

П'ятниця, 18 вересня 2020, 18:15

18 вересня: найпопулярніші пошукові запити Google

Львів

Інформація про те, що українці найбільше шукали протягом цього дня.

Сьогодні, 18 вересня, українці найбільше шукали у пошуковику Google інформацію про те, що цього дня світ відзначає День пам'яті загиблих мотоциклістів, Міжнародний день електронної книги, Всесвітню акцію "Очистимо світ", Всесвітній день моніторингу якості води, Міжнародний день вина "Гренаш".

У США – День обізнаності про синдром дефіциту уваги, День обіймів відправника вітальної листівки, День поширення інформації про ВІЛ/СНІД і старіння, День пам'яті військовополонених і зниклих безвісти, День першого кохання, День поваги, День чизбургера, День козинаків з рису, у Вірменії – День астрономії, в Чилі – День незалежності, в Азербайджані – День національної музики, в Японії – День острівних мов.

Православна церква 18 вересня вшановує пам'ять пророка Захарія і святої Єлизавети. У народі свято назвали "Кумоха осіння". 18 вересня гнали з сіл нечисть. День вважався щасливим для передбачень. 

Також українці цікавилися, що президент Володимир Зеленський на тлі блокади українсько-білоруського кордону паломниками-хасидами привітав єврейську громаду України зі святом Рош га-Шана.

Він висловив подяку їм за розуміння того, що масове святкування єврейського нового року в умовах пандемії коронавірусу несе великі ризики як для учасників масових заходів, так і для решти жителів.

 

За його словами, цього року Україна була змушена ввести карантинні заходи, аби зберегти життя та здоров’я людей. Глава держави висловив сподівання, що святкування у наступному році відбудеться з дотриманням усіх традицій – гучно та масово.

Ці запити набрали понад 10 тисяч українців.

Важливими новинами цього дня на Варіантах була інформація про те, що: 

- у Львові на місяць продовжили термін роботи літніх майданчиків;

- Зеленський підготував овертонам Віконського лезо Оккама;

- Гримак очолила список Європейської Солідарності до Львівської облради;

- Кльофа, Холод і Береза полетять у вирій слугами народу;

- у Львові планують розширити дорогу в районі Галицького перехрестя.