Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Львівська область

Середа, 30 вересня 2020, 13:23

Львівщина вдруге очолила рейтинг областей із євроінтеграції

Львівська область

Львівська область стала лідером рейтингу євроінтеграції регіонів України у 2020 році.

Про це йдеться у статті Європейської правди "Від Львова до Луганська: рейтинг євроінтеграції регіонів України у 2020 році".

Експерти Центру "Нова Європа" у співпраці з урядовим офісом координації європейської та євроатлантичної інтеграції провели дослідження "Євромапа України. Рейтинг європейської інтеграції областей", який вимірює рівень проникнення євроінтеграційних стандартів та практик у регіони України.

Для дослідження, яке охоплює  2018-2019 роки, були обрані дев’ять сфер: економічна інтеграція, інфраструктура, локальна демократія та підзвітність, освітня, наукова, культурна інтеграція, охорона здоров’я, енергетична та екологічна політика, гендерна рівність, комунікація євроінтеграції, ширше партнерство.

Лідером цього рейтингу вдруге поспіль стала Львівщина. У п’ятірку переможців також увійшли Вінницька, Тернопільська, Харківська області та Київ. Крім цього, трійка лідерів за рівнем приросту експорту товарів до країн ЄС – Кіровоградська, Львівська та Черкаська області.

Львів також демонструє найкращі показнки із прозорості роботи місцевої влади, посідає, разом із Києвом та Харковом, перші позиції у секторальному рейтингу "Освітня, наукова, культурна інтеграція".

Львівська та Одеська області також входять у п’ятірку лідерів за кількістю екологічних проєктів за підтримки ЄС. 

У сфері "Ширше партнерство" Львівщина піднялася на 17 сходинок, посівши перше місце. Абсолютними лідерами рейтингу за кількістю чинних у 2019 році угод з органами місцевого самоврядування країн-членів ЄС стали Львівська та Волинська області (207 і 103 відповідно).

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.