Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

вул. Шевченка

Середа, 24 лютого 2021, 14:42

У Львові передбачили майже 200 мільйонів на ремонт частини вулиці Шевченка

вул. Шевченка

Львівська міськрада замовила реконструкцію частини вул. Шевченка за 194 млн грн.

Львівське комунальне підприємство "Львівавтодор" оголосило закупівлю у системі ProZorro на реконструкцію вул. Т.Шевченка, від вул. Ярослава Мудрого до вул. Залізничної, яку переможець тендеру має здійснити до 31 грудня 2022 року.

Аукціон стартує 14 квітня, а початкова закупівлі становить 194 273 190 грн.

Як вказано у закупівлі, реконструкцію вулиці здійснять на відрізку від вул. Ярослава Мудрого до вул. Залізничної. Тут облаштують тротуари, велодоріжки, здійснять реконструкцію контактної мережі й дренаж, організують дорожній рух – встановлять дорожні знаки і світлофор, облаштують мережу дощової каналізації, встановлять смітники й висадять 10 нових дерев.

Усі роботи оплачуються за кошти місцевого бюджету Львова.

Нагадаємо, з січня 2020 року підрядна організація ТзОВ "Онур" розпочала капітальний ремонт вул. Шевченка на відрізку від вул. Залізничної до вул. Левандівської. Вартість робіт склала 89,6 млн грн

Як повідомляли Варіанти раніше, вздовж усієї вулиці Шевченка замість бруківки зроблять асфальтне покриття, змінять кількість смуг, дозволять двосторонній рух приватних авто, облаштують "розумні" світлофори, а також планують облаштувати кільце на перетині з вул. Левандівською.

Також планують облаштувати спільні трамвайно-автобусні зупинки з висотою платформи не більше 250 мм та електронними табло для інформування про прогнозований час прибуття транспорту.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.