Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

вивезення сміття

Середа, 24 березня 2021, 15:38

Новий сміттєвіз для Буська доставить фірма з Києва

вивезення сміття

Буське міське комунальне підприємство замовило сміттєвіз за 2,025 млн грн у київської фірми.

Буське міське комунальне підприємство провело тендер у системі ProZorro на сміттєвіз із заднім завантаженням та поворотним відвалом, який переможець тендеру має поставити до 30 червня 2021 року.

Аукціон стартував 11 березня, участь у ньому взяли ТОВ "ТД Будшляхмаш" та ТзОВ "Торговий Дім "Альфатекс", що запропонували продати міськраді Буська сміттєвіз за 2 025 200 грн і 2 028 100 грн відповідно. Переможцем обрали ТОВ "ТД Будшляхмаш", а очікувана вартість послуг становила 2 050 000 грн.

Як йдеться у закупівлі, переможець тендеру має поставили комунальному підприємству один сміттєвіз із заднім завантаженням та поворотним відвалом типу СБМ-302/1 на базі МАЗ-4381 (або еквівалент), що призначений для  механізованого завантаження з контейнерів в кузов сміттєвоза твердих побутових відходів, їх ущільнення, транспортування та механізоване розвантаження в місцях утилізації.

Маса завантаженого в кузов сміття має бути не менше 3600 кг, а ущільнення твердих побутових відходів повинно здійснюватися за допомогою пресувальної плити.

За даними аналітичної системи YouControl, ТОВ "ТД Будшляхмаш" зареєстроване у Києві з 2003 року, займається торгівлею автомобілями та легковими автотранспортними засобами. Власником фірми є киянин Мирослав Гуйван. Розмір статутного капіталу підприємства становить 18 500 грн.

Нагадаємо, Буськ продовжує приймати львівське сміття. Через це у грудні з бюджету Львова виділили 576 035 грн як субвенцію місцевому бюджету Буська.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.