Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

вакцина AstraZeneca

loda.gov.ua

Понеділок, 26 квітня 2021, 12:14

Львівщина отримала більше 20 тисяч доз корейської вакцини AstraZeneca

вакцина AstraZeneca

Сьогодні у область прибули нові партії вакцин Pfizer та AstraZeneca.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Сьогодні вночі, 26 квітня, у Львівську область прибула чергова партія вакцин. Зокрема, область отримала 1170 доз вакцини Pfizer та 21 600 доз – вакцини AstraZeneca корейського виробництва. 

За словами регіонального координатора з вакцинації проти коронавірусної інфекції у Львівській області Олега Когута, Pfizer продовжуватимуть використовувати для вакцинації мешканців будинків інтернатного типу та співробітників таких установ, працівників ДСНС та прикордонників.

"Процес вакцинації в області триває. Вакцин є достатньо. Тепер вакциною AstraZeneca будуть вакцинувати осіб 65+. Тому бажаючі матимуть змогу записатись через своїх сімейних лікарів та отримати свою дозу вакцини. Також провакцинують осіб, які не були щеплені в першому та другому етапах. Тепер надана можливість організованим колективам, які мають в своєму штаті більше 50 осіб, записати їх в чергу на щеплення проти Covid-19" – зазначив Олег Когут.

Нагадаємо, 23 лютого в Україну прибула перша партія вакцин від коронавірусу AstraZeneca загальною кількістю 500 тис доз. Для Львівщини виділили 42 200 доз вакцин, які надійшли 25 лютого.

З 15 квітня на Львівщині розпочали проводити щеплення вакциною CoronaVac, 11 240 доз якої надійшли в область 13 квітня.

Крім цього, 19 квітня у Львівській області розпочали проводити щеплення вакциною виробництва Pfizer-BioNTech, 117 тис доз якої 16 квітня в Україну доставили безоплатно в рамках механізму Covax, а 21 квітня в Україні зареєстрували південнокорейську вакцину AstraZeneca.

Станом на 21 квітня у області найбільшою провакцинованою категорією населення є люди віком від 20 до 39 років.

Додамо, нещодавно уряд опублікував національний план вакцинації від коронавірусу до 31 грудня 2021 року.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.