Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Максим Козицький

П'ятниця, 30 квітня 2021, 15:31

Козицький змінив граничну чисельність працівників двох підрозділів Львівської ОДА

Максим Козицький

Максим Козицький зменшив кількість працівників департаменту охорони здоров'я, натомість збільшив кількість посад в управління молоді та спорту.

Про це йдеться в розпорядженні голови Львівської ОДА Максима Козицького №310/0/5-21 від 26 квітня 2021 року.

Максим Козицьким своїм розпорядженням вніс зміни до структури обласної державної адміністрації, яка була затверджена у 2015 році. 

Зокрема, голова облдержадміністрації встановив граничну чисельність департаменту охорони здоров’я та управління молоді та спорту.

Відтепер у департаменті охорони здоров’я працюватимуть 33 осіб, а в управлінні молоді та спорту – 24.

Зазначимо, згідно із розпорядженням Козицького за лютий цього року, в управлінні молоді та спорту працювало 23 людей, а у департаменті охорони здоров’я, станом на січень, налічувалося 34 особи.

Нагадаємо, станом на січень цього року загальна кількість посадовців у Львівській ОДА становила 757 осіб. Також з грудня 2020 року є нові посади у департаменті економічної політики облдержадміністрації, у липні того ж року у департаменті охорони здоров'я та департаменті архітектури та розвитку містобудування затвердили 10 нових посад, а з лютого минулого року з'явилися нові посади у департаменті економічної політики Львівської ОДА.

А у лютому цього року депутати виділили 60 млн грн на зарплати та діяльність Львівської ОДА і її структурних підрозділів.

Додамо, у 2015 році в структурі Львівської облдержадміністрації відбулися зміни: кількість штатних пасад в установі скоротили до 648 осіб та створили 12 структурних підрозділів. Офіційно нова структура Львівської ОДА запрацювала з січня 2016 року.

Крім цього, у січні цього року Козицький затвердив граничну кількість працівників всіх новостворених районних державних адміністрацій області.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.