Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Площа Ринок, 39

lvivrada.gov.ua

Понеділок, 14 червня 2021, 16:30

У Львові планують продати приміщення у пам'ятці архітектури на Площі Ринок

Площа Ринок, 39

У місті планують виставити на аукціон комунальне приміщення на Площі Ринок, 39.

Про це йдеться у проекті ухвали, оприлюдненій на сайті Львівської міської ради для розгляду на наступній сесії, що відбудеться у четвер, 17 червня.

Згідно із документом, до переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності Львівської МТГ, які підлягають приватизації у 2021 році способом аукціону, депутати вирішили включити нежитлове приміщення першого поверху на Площі Ринок, 39.

Нежитлове приміщення, яке мають продати на аукціоні, знаходиться на першому поверсі будівлі, його загальна площа становить 45,4 кв. м. У тексті ухвали не вказали його стартову вартість. Станом на сьогодні приміщення вільне.

Зазначимо, будівля на Площі Ринок, 39 є частиною пам'ятки національного значення і належать на праві комунальної власності Львівській міській територіальній громаді.

Будинок на Площі Ринок, 39 − кам'яниця Толочківська − споруджений у XVII ст. У 1656-1657 та 1660-1663 рр. тут знаходився королівський монетний двір. У 1776 році будівлю перебудував цеховий будівничий Яків Петровський на замовлення тодішнього власника Яна Бойсерона. У 1783 р. у будинку мешкав український художник Станіслав Строїнський. Дім ґрунтовно перебудували у 1896 році за проектом Вінцентія Кузневича.

Нагадаємо, у лютому цього року у міськраді сформували перелік із 150 нежитлових комунальних приміщень, які планували продати на аукціоні. Також львівські депутати планують продати три поверхи кам'яниці Крайзерівської, приміщення "Книжкової криївки", приміщення на проспекті Свободи, 5 та приміщення на площі Катедральній, 8.

Зазначимо, на початку квітня  керівник департаменту фінансової політики Львівської міської ради Олег Іщук заявив, що Львів рухається до дефолту. Зокрема, припинили усі видатки з бюджету розвитку, який головним чином наповнюється за рахунок надходжень від продажу комунального майна та землі.

Додамо, раніше Варіанти дослідили питання із продажем приміщень на Площі Ринок у системі ProZorro у статті "Проzorri свистуни Садового".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.