Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Батьківщина

http://news.intv.ua

Субота, 28 квітня 2012, 15:06

Грижа Тимошенко - непорозуміння

Діагноз «грижа» Юлії Тимошенко не ставили і це просто непорозуміння через неправильний переклад, - повідомляє прес-служба МОЗ.

«На засіданні Міжнародної медичної комісії 7 березня 2012 року, за участю, як відомо, українських та німецьких фахівців щодо результатів обстеження Тимошенко Ю.В. наявність "грижі міжхребцевого диску", з посиланням на слова нашого німецького колеги, не відповідають рішенням вищезгаданого засідання комісії. Якщо в подальшому хтось із членів комісії змінив свою думку, то інші члени комісії про це поінформовані не були», - зауважив член Міжнародної медичної комісії професор Е.Г.Педаченко.

Минулого тижня з'явилась інформація, що професор Айнхойпл встановив хребетну грижу у пані Тимошенко, але зараз «Шаріте» роз'яснює, що професор Айнхойпл не ставив такого діагнозу.

Також клініка пояснила непорозуміння, яке виникло внаслідок некоректного перекладу з німецької мови, але уже через кілька днів, ЗМІ знову цитують нове інтерв'ю професора К.-М. Айнхойпля, де він озвучує діагноз – хронічна грижа міжхребцевого диска.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.