Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Львівводоканал

Вівторок, 7 грудня 2021, 16:52

Медогляд водіїв Львівводоканалу здійснюватиме київська фірма

Львівводоканал

Львівводоканал передбачив 25 тисяч гривень для щоденного медогляду 50 своїх працівників, які здійснюватиме київська фірма.

Львівське міське комунальне підприємство "Львівводоканал" провело закупівлю у системі ProZorro на медичний огляд водіїв транспортних засобів, які переможець тендеру має провести до 31 грудня 2021 року.

Участь у аукціоні взяло лише одне підприємство – ТОВ "Медичний центр "Медісервіс Клінік", яке й визнали переможцем торгів. Підприємство проведе медогляд працівників комунального підприємства за встановлену "Львівводоканалом" ціну у 25 000 грн. 

Як вказано у закупівлі, медичний заклад, який переможе у тендері, зобов'язаний проводити медогляди для 50-ти водіїв "Львівводоканалу" впродовж 20 днів.

Медогляди повинні проводяться закладом охорони здоров’я, який має ліцензію з медичної практики та повинен знаходитись у Львові. Вони включають:

- огляд терапевта з висновком "допуск до роботи";

- огляд психіатра;

- огляд окуліста;

- огляд хірурга;

- огляд нарколога;

- загальний аналіз крові.

За даними аналітичної системи YouControl, ТОВ "Медичний центр "Медісервіс Клінік" зареєстрований з 2019 року у Києві, займається загальною медичною практиком. Власниками фірми є львів'янини Святослав Іванишин (45% статутного капіталу) й Марина Полякова (45% статутного капіталу), а також мешканка Київщини Інна Поповкіна (10% статутного капіталу).

Святослав Іванишин є також власником київської фірми ТОВ "Медичний Центр "Медісервіс Клінік", а також низки львівських компаній, серед яких: ТзОВ "Бізнес Парк "Леополіс", ТзОВ "Інтелект Інвест Груп", ТзОВ "Норма-Плюс", ТзОВ "Автошкола "Автопрофі".

Нагадаємо, у квітні 2019 року в.о. директора ЛМКП "Львівводоканал" призначили Дмитра Ваньковича, який до цього працював заступником директора з економічних питань ЛМКП "Львівводоканал". Натомість Валентина Вольського звільнили з посади очільника "Львівводоканалу" та призначили директором ЛМКП "Львівтеплоенерго".

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.