Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

ВНЗ Львова

Середа, 26 січня 2022, 15:38

За тисячу Зеленського можна буде оплатити освітні послуги

ВНЗ Львова

Уряд планує поширити тисячу гривень за вакцинацію на виплату комунальних та освітніх послуг.

Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль в своєму телеграм-каналі.

Кабінет міністрів планує розширити програму виплат для вакцинованих українців в рамках програми "єПідтримка". Тисячу за вакцинацію дозволять сплачувати на освітні та комунальні послуги.

"Надалі Уряд планує розширити програму на підлітків з одночасним додаванням до напрямків можливих витрат освітні послуги. За ініціативи Президента Володимира Зеленського плануємо розширити програму на комунальні послуги" – написав Шмигаль.

Згідно із повідомленням, понад 7,5 млн українців подали заявки на отримання виплат. Наразі з отриманих коштів українці витратили 1,7 млрд грн.

Додамо, програма "єПідтримка" стартувала 19 грудня 2021 року. Тисячу гривень від держави може отримати кожен, хто пройде повний курс вакцинації від коронавірусу.

Пізніше стало відомо, що цю тисячу гривень не видаватимуть готівкою, гроші нараховуватимуть через додаток "Дія" як сертифікат. З 24 січня програму розширили – українці, старші за 60 років, можуть витратити кошти за програмою на придбання ліків, також планують додати можливість для пенсіонерів оплачувати комунальні послуги.

Податки з цих грошей платити не потрібно і на нарахування субсидії вони не вплинуть.

Додамо, цю тисячу гривень українці найчастіше витрачають на книжки та кіно.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.