Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

знеструмлення

П'ятниця, 21 жовтня 2022, 11:57

На Львівщині заборонили освітлення на фасадах будинків та споруд

знеструмлення

В області ввели обмеження щодо зовнішнього освітлення.

Про це повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький на своїй сторінці у Фейсбуці.

Вчора, 20 жовтня, на своєму засіданні Рада оборони Львівської області прийняла рішення заборонити використання на території Львівщини:

- усіх видів зовнішнього освітлення, крім освітлення вулично-дорожньої мережі та об’єктів критичної інфраструктури – на час дії комендантської години;

- освітлення зовнішньої реклами, розміщеної на фасадах будинків та споруд, спеціальних конструкцій, після завершення робочого часу суб’єктів господарювання – незалежно від організаційно-правової форми.

Обмеження запроваджують від сьогодні, 21 жовтня, з 18:00 год, а за їх дотриманням слідкуватиме поліція області.

Нагадаємо, 10-11 жовтня по території Львівської області зафіксували удари по об'єктах енергетичної інфраструктури, через що в області виникли перебої з електропостачанням, водою та інтернетом. За два дні було фактично знищено 4 електропідстанції.

Через це у "Львівобленерго" наголосили, що можуть запровадити віялові відключення через велике споживання електроенергії мешканцями області.

У Львові задля економії електроенергії вирішили зупинити роботу фонтанів та вимкнули підсвітку на фасадах будинків, натомість вуличне освітлення залишили.

Станом на 17 жовтня мешканці Львівщини зменшили споживання електроенергії на 10%, а з 20 жовтня для промислових споживачів Львівщини склали графік споживання електричної енергії.

Також, щоб не перевантажувати енергосистему, мешканцям Львівської області рекомендували знизити рівень споживання електроенергії.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.