Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

львівське сміття

Понеділок, 12 грудня 2022, 16:35

Три міста Львівщини отримають понад два мільйони за сміття зі Львова

львівське сміття

Львівська міськрада виділила 2,09 мільйона гривень для Борислава, Буська і Стрия, що приймають сміття зі Львова.

Сьогодні, 12 грудня, виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив рішення про надання субвенції місцевим бюджетам.

Зокрема, з бюджету Львова виділять 2 093  грн за приймання твердих побутових відходів зі Львова, відповідно до Меморандумів про співпрацю між Львівською міською радою та міськими радами Борислава, Буська і Стрия.

Зокрема, Буську виділять 327 010 грн, Бориславу – 353 044 грн, Стрию – 1 413 700 грн за прийняття сміття впродовж серпня-вересня 2022 року.

Ці кошти міста отримають як субвенцію на соціально-економічний розвиток.

Зазначимо, з 1 липня 2019 року повноваження з вивозу твердих побутових відходів повернулись від Львівської ОДА до міської ради Львова. Також у Львові планують розробити сайт про стан вивезення сміття зі Львова.

Додамо, у травні 2020 року правоохоронці влаштували обшуки у Львівській міськраді та компаніях-перевізниках, яких запідозрили у завищенні витрат на вивезення сміття зі Львова. Тоді ж львівські депутати ініціювали створення слідчої комісії, яка розслідуватиме розкрадання коштів з бюджету Львова, виділених на вивезення сміття з міста. 

Наприкінці липня 2020 року три вантажівки із львівським сміттям затримали на Житомирщині, а на початку серпня того ж року львівське сміття виявили у Вінницькій області.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.