Новини

Транспорт

Міжнародні авіалінії України не прийматимуть пасажирів Аеросвіту

Міжнародні авіалінії України не прийматимуть пасажирів Аеросвіту

svit24.net

Міжнародні авіалінії України не прийматимуть пасажирів Аеросвіту

Вівторок, 5 березня 2013, 19:34

Міжнародні авіалінії України та АероСвіт розірвали інтерлайн угоду з причин і умов, описаних в договорі інтерлайн (про визнання перевізної документації).

 

Про це повідомив виконавчий віце-президент МАУ з комерції Сергій Фоменко, пише Forbes.

Усі пасажири, які мають квитки на бланках АероСвіту на рейси Міжнародних авіаліній України, і перевезення яких ще не почалася, не можуть бути прийняті до перевезення на рейси МАУ.
Тому МАУ пропонують всім придбати квитки на їхні рейси із відповідним оформленням квитків.

Тим часом, пасажирів, які переписали квитки, куплені раніше в «АероСвіті», на авіакомпанію МАУ, відмовляються обслуговувати.

«Дізнався від колег, що туристів, які повинні були повернутися 3 березня з Тбілісі літаком МАУ, не пустили на борт, - заявив директор сімферопольського«Акватуру» Таврид Музафаров. - Людям пояснили, що з 1 березня код-шерінгова угоду між «Аеросвітом» і МАУ не діє, і їхні квитки втратили свою силу».

При цьому, за його словами, заздалегідь ніхто з пасажирів або агентів попереджений не був. Останні повідомляють, що у сімферопольське представництво «АероСвіту» зі скандалом прийшли пасажири, які не вилетіли з переоформленням квитків із Сімферополя.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.