Новояворівська міськрада повністю заборонила продавати алкоголь у Старичах

четвер, 28 квітня 2022 р. о 12:00
Новояворівська міськрада повністю заборонила продавати алкоголь у Старичах
алкогольні напої

На території Новояворівської ОТГ послабили заборону на продаж алкоголю, натомість у селі Старичі повністю заборонили.

Про це повідомляє Новояворівська міська рада на своїй сторінці у Фейсбуці.

Вчора, 27 квітня, міський голова Новояворівська Володимир Мацелюх підписав розпорядження, яким дозволив продавати на території Новояворівської ОТГ алкогольні напої з 10:00 год до 22:00 год.

Натомість з 28 квітня на території Старицького старостинського округу, де знаходиться Яворівський полігон, на час дії воєнного стану повністю заборонили торгівлю алкоголем, у тому числі:

- продаж алкогольних та слабоалкогольних напоїв (у тому числі пива) особам у військовій формі;

- вживання спиртних напоїв у громадських місцях, на літніх майданчиках та терасах.

Нагадаємо, раніше Варіанти склали перелік ОТГ Львівщини, які на час дії воєнного стану повністю або частково заборонили продаж алкоголю. А з 1 квітня на території Мурованської та Жидачівської ОТГ вдень дозволили продавати алкогольні напої та пиво.

На території Новояричівської громади встановили обмеження: лише одну пляшку одній людині. У Дрогобичі з 12 квітня ослабили заборону на продаж алкоголю, а з 11 квітня – у місті Комарно, з 13 квітня у місті Мостиська, з 15 квітня – у Сокалі, з 20 квітня – у Стрию, з 25 квітня – у Трускавці.

Також у Львові з 1 березня магазинам та закладам громадського харчування повністю заборонено продавати алкогольні напої, однак петиція про дозвіл на продаж у Львові алкогольних напоїв міцністю до 20% за день набрала необхідну кількість голосів. Її мають розглянути депутати на сесії міської ради.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024