Новини

Економіка

безробіття

безробіття

ukrgazeta.eu

Четвер, 12 грудня 2013, 13:36695

Львівська ОДА звітує, що рівень безробіття в області зменшується

Рівень зареєстрованого безробіття в області зменшується.

Про це повідомив заступник начальника департаменту соцзахисту населення Львівської ОДА Іван Сорока, передає прес-слжуба адміністрації.

Зокрема, Іван Сорока розповів, що в Львівській області питання створення нових робочих місць є дуже важливим і цього року буде створено близько 50 тис. нових робочих місць.

«Найбільше нових робочих місць створено в галузі торгівлі, промисловості та сільського господарства. – зазначив заступник начальника департаменту соціального захисту населення та додав, що здебільшого працевлаштовують мешканців в Яворівському, Пустомитівському, Жовківському та Радехівському районах, а також в м. Дрогобич та м. Львів.

Також І.Сорока поінформував, що відповідно до завдань Президента України в 2014 році заплановано створити 49,5 тис нових робочих місць в області.

Своєю чергою перший заступник директора Львівського обласного центру зайнятості Оксана Іващук сказала, що цього року до центру зайнятості звернулось більше 12 тис роботодавців і було відкрито близько 63 тис вакансій.

 

 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: