Новини

Політика

санкції

санкції

expres.ua

Порошенко підписав закон про санкції

Середа, 10 вересня 2014, 14:02

Президент України Петро Порошенко підписав Закон про санкції, котрий Верховна Рада ухвалила ще 14 серпня.

Як зазначається на сайті Ради, закон №1644-VII 10 вересня повернули до парламенту з підписом Президента, пише "Голос України".

Згідно із документом, Верховна Рада отримує повноваження схвалювати президентський указ про введення санкцій у тому разі, якщо вони вводяться стосовно країни або ж невизначеного кола суб'єктів. Якщо указ стосується санкцій стосовно окремих юридичних осіб, а Кабмін підготував список із 172 громадян Росії та громадян інших держав, дії котрих спрямовані на підрив територіальної цілісності України, та проти російських компаній, котріі підтримали анексію Криму та фінансують сепаратизм, то даний указ приймається на підставі ухвали РНБО.

До санкцій відносяться - заборона діяльності суб'єктів підприємництва на території України, заморожування активів, заборона користування інтернетом, радіочастотним ресурсом та іншими видами зв'язку, заборона користування ліцензіями, заборона участі в приватизації, введення повної або часткової заборони на транзит усіх видів ресурсів.

Крім цього, передбачено такий вид санкцій, як заборона на в'їзд та переміщення.

Україна зможе припиняти дію торговельних договорів, промислових програм, спільних проектів в окремих сферах, зокрема у сфері безпеки й оборони.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.