Новини

Соціум

собор святого Юра

собор святого Юра

www.panoramio.com

П'ятниця, 27 лютого 2015, 11:16673

Релігійні громади та спортивні закладу не платитимуть один з податків на нерухомість

Нерухомість релігійних організацій та закладів  не оподатковуватимуть п Депутати міськради зняли податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, для закладів фізичної культури і спорту та релігійних громад Львова.  

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Сьогодні під час пленарного засідання сесії міськради було внесено зміни до положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Таким чином, об’єкти житлової та нежитлової нерухомості, які перебувають у власності релігійних організацій України та використовуються без отримання доходу для забезпечення діяльності, а також нерухомість закладів фізичної культури та спорту визнано такими, що не є об’єктами оподаткування таким податком.

Під час обговорень було внесено й додаткові зміни в ухвалу. Відтак, до об’єктів, які не оподатковуються, додано також ті, що використовуються освітньо-навчальними закладами, незалежно від форми власності. За внесення змін в цілому проголосував 61 депутат.

Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, – це місцевий податок, який сплачується за місцем розташування об’єкта оподаткування і зараховується до міського бюджету відповідно до Бюджетного кодексу України.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.